Search Results for "DHSF44G132ZN2B"
Filters
DHSF44G132ZN2B
Murata
43mm Z5V Ceramic Capacitor, 1.3nF, 80% Tolerance, 40kV
Datasheet
End Of Life
Capacitance:
1.3nF
Diameter:
43mm
Dielectric:
Z5V
DHSF44G132ZNXB
Murata
Murata DHS 1.3nF 40kV SLCC Ceramic Capacitor
Capacitance:
1.3nF
Diameter:
43mm