Search Results for "EXCML16A270U"
Filters
EXCML16A270U
Panasonic
Ferrite Beads Chip 27Ohm 25% 100MHz 4A 0.006Ohm DCR 0603 T/R
Datasheet
0603
Obsolete
Max Operating Temperature:
85
Min Operating Temperature:
-25
Width:
0.8
Length:
1.6
Distributor
Stock
3+
Quest
57
EXCML16A270H
Panasonic
Chip Ferrite Bead 27 Ohm 4A 0603