Search Results for "GT-RLSA140SS"
Filters
GT-RLSA140SS
Lumex
Surge Arrestor Light Duty Arrestor 140VDC Thru-Hole
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Diameter:
4.2mm
Lead Free:
Lead Free
Length:
13mm
Max Operating Temperature:
100°C
GT-RLSA140DSS
Lumex
Light Duty Redial Leaded Arestors
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Type:
Light Duty Arrestor
Failsafe Protection:
No
Max Voltage Rating:
140VDC