Search Results for "GT-RLSA200SS"
Filters
GT-RLSA200SS
Lumex
Light Duty Redial Leaded Arestors
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Capacitance:
1E-12F
Diameter:
4.2mm
Lead Free:
Lead Free
Length:
13mm
GT-RLSA200DSS
Lumex
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Type:
Light Duty Arrestor
Failsafe Protection:
No
Max Voltage Rating:
200VDC