Search Results for "H3FA-B-DC24"
Filters
H3FA-B-DC24
Omron
DPST Timer Relay, 24VDC Coil, 3A, 250VAC, PCB Mount
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
DIP
Coil Voltage (DC):
24V
Max Current Rating:
3A
Max Operating Temperature:
55°C
H3FA-B-DC12
Omron
RELAY TIME DELAY 60MIN 3A 250V