Search Results for "IXFA76N15T2"
Filters
IXFA76N15T2
Littelfuse
Power Field-Effect Transistor,
Datasheet
Active
IXFP76N15T2
Ixys
High Power MOSFET TO-220AB 150V 76A 350W Through Hole
Datasheet
PLASTIC PACKAGE-3
Transferred
Package/Case:
TO-220AB
Continuous Drain Current (ID):
76A
Drain to Source Voltage (Vdss):
150V
Input Capacitance:
5.8nF