Search Results for "JV1AP-100V"
Filters
JV1AP-100V
Panasonic
100V 16A SPST General Purpose Relay, Through Hole, -40°C to 70°C
Datasheet
Obsolete
Coil Current:
6mA
Coil Power:
600mW