Search Results for "JV1AS-24V"
Filters
JV1AS-24V
Panasonic
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Datasheet
Obsolete
Coil Current:
4.2mA
Coil Power:
100mW
Coil Resistance:
5.76kR
Coil Type:
Non-Latching
JV1AS-DC24V
Panasonic
Electromechanical Power Relay
Datasheet
Obsolete
Coil Current:
4.2mA
Coil Resistance:
5.76kR
Coil Voltage (DC):
24V