Search Results for "JVN1AF-24V"
Filters
JVN1AF-24V
Panasonic
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Datasheet
Obsolete
Coil Current:
8.3mA
Coil Power:
200mW
Coil Resistance:
2.88kR
Coil Type:
Non-Latching
JVN1aF-24V
Panasonic
POWER RELAY
Datasheet
Obsolete
JVN1AF-24V-F
24VDC Power Relay SPST-NO 16A 277VAC THT
Through Hole
Active
Coil Current:
8.3mA
Coil Power:
200mW