Search Results for "JVN1AF-48V-F"
Filters
JVN1AF-48V-F
Panasonic
48VDC Power Relay, 16A SPST-NO, Through Hole, 277VAC
Datasheet
Through Hole
Active
Coil Current:
4.2mA
Coil Power:
200mW
Coil Resistance:
11.52kR
Coil Type:
Non-Latching
JVN1A-48V-F
Panasonic
48VDC Power Relay SPST-NO 16A THT
Datasheet
Through Hole
Active
Coil Current:
4.2mA
Coil Power:
200mW