Search Results for "JW1AFSN-B-DC12V-F"
Filters
JW1AFSN-B-DC12V-F
Panasonic
10A 250VAC SPST General Purpose Relay, 12VDC Coil
Datasheet
Active
Coil Current:
44mA
Coil Resistance:
270R
Coil Type:
Non-Latching
Coil Voltage (DC):
12V
JW1AFSN-B-DC18V-F
Panasonic
Power Relay 18VDC 10A SPST-NO(28.6x12.8x20)mm THT
Datasheet
Through Hole
Unconfirmed
Coil Current:
29mA
Coil Resistance:
611R
Coil Voltage (DC):
18V
Max Current Rating:
10A