Search Results for "JW1FSN-B-DC24V"
Filters
JW1FSN-B-DC24V
Panasonic
SPDT Signal Relay 24VDC 10A Through Hole
Datasheet
Volume Production
Coil Current:
22mA
Coil Resistance:
1.1kR
Coil Type:
Non-Latching
Coil Voltage (DC):
24V