Search Results for "JW2ASN-B-DC48V"
Filters
JW2ASN-B-DC48V
Panasonic
DPST 5A 48VDC Signal Relay, Through Hole, DIP
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
DIP
Coil Current:
11mA
Coil Power:
530mW
Coil Resistance:
4.4kR
JW2ASN-B-DC18V
Panasonic
18V DC 5A DPST Signal Relay, DIP, Through Hole
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
DIP
Coil Current:
29mA
Coil Power:
530mW