Search Results for "LLS2G331MELA"
Filters
LLS2G331MELA
Nichicon
330uF 400V Al Lytic Capacitor, Snap-In, 25x45mm, 2A Ripple
Datasheet
Through Hole
Active
Capacitance:
330uF
Package/Case:
Radial
Diameter:
25mm