Search Results for "MA300D1-1"
Filters
MA300D1-1
Murata
40MF 1.3nF 50V Lead Free Through Hole Capacitor
Datasheet
Active
Capacitance:
1.3nF
Frequency:
300kHz
Lead Free:
Lead Free
Max Operating Temperature:
70°C
MA200D1-1
Murata
Ultrasonic Sensor
Datasheet
Obsolete
Packaging:
Bulk
Radiation Hardening:
No
Self Resonant Frequency:
220kHz