Search Results for "MIC39300-1.65BU"
Filters
MIC39300-1.65BU
Microchip
IC Reg Ldo 1.65V 3A TO263-3
Max Input Voltage:
16V
Max Operating Temperature:
125°C
MIC39300-1.65BT
Microchip
IC Reg Ldo 1.65V 3A TO220-3
Max Input Voltage:
16V
Max Operating Temperature:
125°C