Search Results for "MLH100PAB06G"
Filters
MLH100PAB06G
Honeywell
(Sensing & Control)
Pressure Sensor 1V to 5V 0psi to 100psi Absolute
Datasheet
Unconfirmed
Accuracy:
0.25%
Lead Free:
Lead Free
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C
MLH100PAB06A
Honeywell
(Sensing & Control)
Pressure Sensor 0psi to 100psi Absolute
Datasheet
Unconfirmed
Accuracy:
0.25%
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C