Search Results for "MLH125PGL01C"
Filters
MLH125PGL01C
Honeywell
Pressure Sensor 1V to 6V 0psi to 125psi Gage 3-Pin
Datasheet
Active
Operating Pressure Range:
0psi to 125psi
Device Pressure Type:
Gage
Maximum Overload Pressure:
375psi
Accuracy:
±0.25
%
MLH125PGB01C
Honeywell
Pressure Sensor 1V to 6V 0psi to 125psi Gage
Datasheet
Unconfirmed
Operating Pressure Range:
0psi to 125psi
Device Pressure Type:
Gage
Maximum Overload Pressure:
375psi