Search Results for "MM2XDC24"
Filters
MM2XDC24
Omron
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Datasheet
Volume Production
Coil Current:
87mA
Coil Resistance:
275R
Coil Type:
Non-Latching
Coil Voltage (DC):
24V
MM2BDC24
Omron
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V
Datasheet
Volume Production
Coil Current:
87mA
Coil Power:
2.1W
Coil Resistance:
275R
Coil Type:
Non-Latching
MM2PDC24NC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 24V