Search Results for "MM3-AC100"
Filters
MM3-AC100
Omron
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 100V
Datasheet
Volume Production
Coil Current:
66mA
Coil Resistance:
150R
Coil Type:
Non-Latching
Coil Voltage (AC):
100V