Search Results for "NFA31CC223R1C4D"
Filters
NFA31CC223R1C4D
Murata
22nF 16V 4-Ch Bussed Capacitor Array 1206 200mA 400mR
Datasheet
Obsolete
Capacitance:
22nF
Case Code (Imperial):
1206
Case Code (Metric):
3216
Package/Case:
NFA31CC223R1C4
Murata
Capacitor Array 200mA 1206
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
SMD/SMT
RoHS Compliant:
Yes
NFA31CC223R1C4B
Capacitor Array 200mA 1206