Search Results for "PDS5100-13"
Filters
PDS5100-13
Diodes
5A 100V Schottky Rectifier Diode, SMD
Datasheet
R-PDSO-F3
Active
Average Rectified Current:
5A
Current Rating:
5A
Forward Current:
5A
Height:
1.15mm
Distributor
Stock
23+
Quest
639
PDS5100-7
Diodes
Silicon Rectifier Diode, 100V, 1-Element, 3-Pin PowerDI5