Search Results for "RT9170-18GV"
Filters
RT9170-18GV
Richtek
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-3
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
TO-236-3
Max Input Voltage:
5.5V
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C
RT9170-14GV
Richtek
IC REG LINEAR 1.4V 300MA SOT23-3
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
TO-236-3
Max Input Voltage:
5.5V
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C
RT9170-12GV
IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-3
5.5V
125°C
-40°C