Search Results for "SFS3-L-DC48V-D"
Filters
SFS3-L-DC48V-D
Panasonic
Slim type safety relays
Datasheet
Active
SFS3-L-DC48V
Panasonic
Relays 48VDC 6.4KOhm 6A 3PST-NO/SPST-NC (40mm 13mm 24mm) THT Safety Relay