Search Results for "SFS5-L-DC24V"
Filters
SFS5-L-DC24V
Panasonic
24VDC Power Relay, 6A, 5PST-NO/SPST-NC, THT
Datasheet
ROHS COMPLIANT
Active
Coil Current:
20.8mA
Coil Power:
500mW