Search Results for "SFY3-DC18V"
Filters
SFY3-DC18V
Panasonic
Power Relay 18VDC 6A 4PST/SPST THT
Datasheet
Through Hole
Active
Coil Current:
37mA
Coil Power:
670mW
Coil Resistance:
483R
Coil Type:
Non-Latching
SFY3-DC12V
Panasonic
12VDC 4PST General Purpose Relay, 6A, Through Hole
Datasheet
ROHS COMPLIANT
Active
Coil Current:
56mA
Coil Power:
670mW