Search Results for "SFY4-DC18V"
Filters
SFY4-DC18V
Panasonic
Power Relay 18VDC 6A 6PST-NO THT
Coil Current:
37mA
Coil Power:
670mW
Coil Resistance:
483R
Coil Type:
Non-Latching
SFY4-DC12V
Panasonic
6PST 6A 12VDC General Purpose Relay, Through Hole
Datasheet
ROHS COMPLIANT
Active
Coil Current:
56mA
Coil Power:
670mW