Search Results for "SZR-MY2-1P-DC24V"
Filters
SZR-MY2-1P-DC24V
Honeywell
(Sensing and Control)
Power Relay 24VDC 5A DPDT Through Hole
Datasheet
Through Hole
Active
Coil Current:
36.9mA
Coil Power:
900mW