Search Results for "TL8A0107M010D"
Filters
TL8A0107M010D
Vishay
(Intertechnologies)
Cap Tant Solid 100uF 10V A0 CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1mm) Inward L SMD 3216 7 Ohm 125°C T/R
Datasheet
3216
Active
Max Operating Temperature:
125
Number of Terminals:
2
Min Operating Temperature:
-55
Width:
1.6
TL8A0107M010C
Vishay
(Sprague)
Datasheet
3216
Active
Capacitance:
100uF
ESR (Equivalent Series Resistance):
7R
Lead Free:
Lead Free
Max Operating Temperature:
125°C