Search Results for "UBX1V2R2MPL"
Filters
UBX1V2R2MPL
Nichicon
2.2uF 35V Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Capacitance:
2.2uF
Diameter:
10mm
UBX1V2R2MPL1TD
Nichicon
CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
Capacitance:
2.2uF
Package/Case:
Height - Seated (Max):
0.551inch
Lead Pitch:
0.197inch