Search Results for "UCD1K101MNQ1MS"
Filters
UCD1K101MNQ1MS
Nichicon
100uF 80V Aluminum Electrolytic Capacitor SMD 105C
Datasheet
Surface Mount
Active
Capacitance:
100uF
Package/Case:
Radial
Construction:
Cylindrical
Diameter:
12.5mm
Distributor
Stock
1200+
TME
0
UCD1K151MNQ1MS
Nichicon
150uF 80V Aluminum Electrolytic Capacitor SMD 20%
Datasheet
Surface Mount
Active
Capacitance:
150uF
Package/Case:
Radial
Construction:
Cylindrical
Diameter:
12.5mm