VG-4513CA Series 122.88 MHz 3.3 V -40 to +85°C VCXO Crystal Oscillator
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | SMD/SMT |
| Frequency | 122.88MHz |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Max Supply Current | 65mA |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| RoHS Compliant | Yes |
| Series | VG-4513CA |
| RoHS | Compliant |