Checking distributor stock and pricing after the page loads.
Sign in to ask questions about the Intel CN80617004467ACSLBQC datasheet using AI. Get instant answers about specifications, features, and technical details, ideal for finding information in larger documents.
Sign In to ChatWidest selection of semiconductors and electronic components in stock and ready to ship ™
| Package/Case | BGA |
| Frequency | 2.13GHz |
| Max Supply Voltage | 1.89V |
| Min Supply Voltage | 1.71V |
| Mount | Surface Mount |
| Operating Supply Voltage | 1.8V |
| Packaging | Tray |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
Download the complete datasheet for Intel CN80617004467ACSLBQC to view detailed technical specifications.
The embedded preview will load automatically when this section scrolls into view.
