EMI Gaskets Fingerstock Clip On Beryllium Copper
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Type | Fingerstock |
| Style | Clip On |
| Core Material | Beryllium Copper |
| Finish | Bright Tin |
| Adhesion Option | No |
| Product Depth | 3.05mm |
| Height | 4.45mm |
| Product Length | 9.53mm |