
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Board Thickness | 0.8mm |
| Height | 150mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Length | 150mm |
| Material | Copper, Glass, Epoxy |
| Mount | PCB |
| Package Quantity | 5 |
| Packaging | Bulk |
| Series | 600 |
| Weight | 1lb |
| Width | 230mm |
| RoHS | Compliant |
