Piezo Alarms 75DB 4.00KHZ 24.0MM ALARM(R)
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Diameter | 24mm |
| Frequency | 4kHz |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Flush |
| Packaging | Bulk |
| Self Resonant Frequency | 4kHz |
| Series | PKM |
| Termination | Wire |
| Voltage Rating | 25V |
| DC Rated Voltage | 25V |
| RoHS | Compliant |