ESD Suppressor TVS 15KV 2-Pin DFN T/R
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Capacitance | 0.55pF |
| Package/Case | DFN |
| Direction | Bidirectional |
| Max Operating Temperature | 125°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Mount | Surface Mount |
| Working Voltage | 5.5V |
| RoHS | Compliant |