
Registers 14BIT 2.5V REG DRV W/DIFF
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | SOT-702 |
| High Level Output Current | -20mA |
| Low Level Output Current | 20mA |
| Max Frequency | 200MHz |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | 0°C |
| Max Supply Voltage | 2.7V |
| Min Supply Voltage | 2.3V |
| Package Quantity | 364 |
| Packaging | Bulk |
| Propagation Delay | 2.4ns |
| RoHS | Not Compliant |