Omron MY4I5AC110/120 technical specifications.
| Coil Current | 8.4mA |
| Coil Resistance | 4.43kR |
| Coil Type | Non-Latching |
| Coil Voltage (AC) | 120V |
| Contact Current Rating | 3A |
| Contact Material | Silver |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | -55°C |