Phihong PSAA30R-150 technical specifications.
| Max Operating Temperature | 40°C |
| Min Operating Temperature | 0°C |
| Max Output Current | 2A |
| Max Power Dissipation | 30W |
| Mount | Wall |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm |
| Output Voltage | 15V |
| Series | PSAA30R (30W) |