Buzzer Piezo 12VDC 3.2KHZ Pcb
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | Radial |
| Diameter | 23.3mm |
| Frequency | 3.2kHz |
| Input Type | DC |
| Mount | Through Hole |
| Self Resonant Frequency | 3.2kHz |
| Series | AI |
| Termination | PC Pins |
| Voltage Rating | 12V |
| RoHS | Not Compliant |