
Audio Indicators & Alerts 95db 2800Hz 220vac/d
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Current Rating | 16mA |
| Diameter | 43mm |
| Frequency | 2.8kHz |
| Mount | Panel |
| Self Resonant Frequency | 2.8kHz |
| Series | AI |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating | 220V |
| RoHS | Not Compliant |
