Alerts 5-13VDC 2500Hz 115dB
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | Radial |
| Current Rating | 75mA |
| Diameter | 50mm |
| Frequency | 2.5kHz |
| Input Type | DC |
| Mount | Flush, Through Hole |
| Self Resonant Frequency | 2.5kHz |
| Series | AI |
| Termination | PC Pins |
| Voltage Rating | 12V |
| RoHS | Compliant |