AI-612 35.5-in. Width x 23.5-in. H Modern Plywood-Melamine Wood Mirror In Dawn
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Diameter | 26mm |
| Frequency | 400Hz |
| Input Type | DC |
| Mount | Flanges, Panel |
| Self Resonant Frequency | 400Hz |
| Series | AI |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage Rating | 12V |
| RoHS | Not Compliant |