Alerts 92 dBA 24VDC 400 Hz
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Current Rating | 25mA |
| Diameter | 26mm |
| Frequency | 400Hz |
| Input Type | DC |
| Mount | Flanges, Panel |
| Self Resonant Frequency | 400Hz |
| Series | AI |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage Rating | 24V |
| RoHS | Not Compliant |