Buzzer Piezo 10V 4.8KHZ W/wires
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | SMD/SMT |
| Current Rating | 5mA |
| Diameter | 13mm |
| Frequency | 4.8kHz |
| Material | Plastic |
| Operating Supply Voltage | 30V |
| Self Resonant Frequency | 4.8kHz |
| Series | AT |
| Termination | Wire Leads |
| RoHS | Not Compliant |