Buzzer Piezo 12V 3.7KHZ Panel
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | 100 |
| Diameter | 32mm |
| Frequency | 3.7kHz |
| Max Operating Temperature | 60°C |
| Min Operating Temperature | -20°C |
| Mount | Panel, Flanges |
| Self Resonant Frequency | 3.7kHz |
| Series | AT |
| Termination | Wire Leads |
| RoHS | Not Compliant |