Buzzer Piezo 15V 5.0KHZ Pcb
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | Radial |
| Diameter | 24mm |
| Frequency | 5kHz |
| Length | 11mm |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Mount | Through Hole |
| Operating Supply Voltage | 12V |
| Package Quantity | 100 |
| Self Resonant Frequency | 4kHz |
| Series | AT |
| Termination | PC Pins |
| RoHS | Not Compliant |