Buzzer Piezo 9V 3.4KHZ Pcb
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | Radial |
| Frequency | 3.4kHz |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | -20°C |
| Mount | Through Hole |
| Operating Supply Current | 20mA |
| Packaging | Tray |
| Series | AT |
| Termination | PC Pins |
| Voltage Rating | 9V |
| RoHS | Compliant |