
Speakers & Transducers 5VP-P 3MA 35000PF
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
Sign in to ask questions about the Projects Unlimited AT-4228-TF-LW145-R datasheet using AI. Get instant answers about specifications, features, and technical details, ideal for finding information in larger documents.
Sign In to ChatWidest selection of semiconductors and electronic components in stock and ready to ship ™
| Frequency | 2.8kHz |
| Max Operating Temperature | 60°C |
| Min Operating Temperature | -20°C |
| Mount | Panel, Flanges |
| Operating Supply Current | 3mA |
| Packaging | Tray |
| Series | AT |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage Rating | 5V |
| RoHS | Compliant |
Download the complete datasheet for Projects Unlimited AT-4228-TF-LW145-R to view detailed technical specifications.
The embedded preview will load automatically when this section scrolls into view.
